NABORY 2017 / 2018

Uwaga rodzice zawodników z rocznika 2001 - w najbliższy piątek 9 czerwca 2017 w Krytej Pływalni "Olimpijczyk" w Gliwicach o godzinie 15.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych nauka w sportowej klasie pływackiej III Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach.
W czasie spotkania odbędzie się test pływacki oraz spotkanie z trenerami i kierownictwem klubu.
Zapraszamy.
Zapraszamy na Dni Otwarte Sportowych Klas Pływackich - Szkoła Podstawowa nr 19 w Gliwicach.

W dniu 21 kwietnia 2017r. o godzinie 17.00 w nowo powołanej Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Syriusza 30 (obecnie ZSOE) odbędą się dni otwarte dla rodziców zainteresowanych nauką dzieci od 1 września 2017r. w Pływackich Klasach Sportowych na poziomie klasy I, IV i VII, W programie m.in.:
- spotkanie z Dyrekcją Szkoły
- spotkanie z kierownictwem i trenerami Klubu Pływackiego "SiKReT" Gliwice
- prezentacja szkoły
- informacje dotyczące naborów.

Klasa pływacka to możliwość łączenia nauki i treningu sportowego czyli obowiązków i pasji sportowej.

                                 
UWAGA - w roku szkolnym 2017 / 2018 wszystkie nabory do Pływackich Klas Sportowych będą prowadzone do Szkoły Podstawowej nr 19 i III Liceum Ogólnoksztalcącego przy ul. Syriusza 30 (blisko Krytej Pływalni "Olimpijczyk" w Gliwicach).
Nabory będą prowadzone do klasy: I, IV, VII Szkoły Podstawowej oraz klasy I Liceum Ogólnokształcącego.


 • Klub Pływacki „SiKReT” Gliwice ogłasza nabór do pływackiej klasy sportowej dzieci z rocznika 2010.
  Rodziców zainteresowanych nauką dzieci w klasie pierwszej o profilu „Nauka i doskonalenie technik pływackich” w nowo powołanej Szkole Podstawowej nr 19 w Gliwicach przy ul. Syriusza 30  (blisko pływalni „Olimpijczyk” w Gliwicach) prosimy o kontakt z kierownictwem klubu – mgr Mirosław Witkowski tel. 534 300 043.   PLAKAT - TUTAJ

   
 • Klub Pływacki „SiKReT” Gliwice ogłasza nabór do pływackiej klasy sportowej uczniów aktualnych klas III i VI. - UWAGA: dotyczy to nowych jak i obecnych zawodników !!!
  Rodziców zainteresowanych nauką dzieci od 1 września 2017 w klasie IV oraz w klasie VII o profilu „Doskonalenie technik pływackich” w nowo powołanej Szkole Podstawowej nr 19 w Gliwicach przy ul. Syriusza 30  (blisko pływalni „Olimpijczyk” w Gliwicach) prosimy o kontakt z kierownictwem klubu – mgr Mirosław Witkowski tel. 534 300 043

   
 • Klub Pływacki „SiKReT” Gliwice ogłasza nabór do pływackiej klasy sportowej uczniów z rocznika 2001.
  Rodziców uczniów klas III gimnazjum zainteresowanych kontynuowaniem nauki w klasie pierwszej Liceum Ogólnokształcącego nr 3 w Gliwicach o profilu „Doskonalenie technik pływackich” prosimy o kontakt z kierownictwem klubu – mgr Mirosław Witkowski  tel. 534 300 043.


   

Klasa pływacka to możliwość łączenia nauki i treningu sportowego.

Uczniami naszych pływackich klas sportowych są zawodnicy Kadry Narodowej, wielokrotni medaliści Mistrzostw Śląska i Mistrzostw Polski, a zajęcia prowadzą licencjonowani trenerzy Polskiego Związku Pływackiego.

Inormacje o Pływackich Klasach Sportowych - TUTAJ

SiKReT Gliwice

Medale/Miejsca na podium
rok 2016
złoto (1 m.)214
srebrno (1 m.)176
brąz (1 m.)148
Przyjdź, zobacz
i trenuj
z najlepszymi!
Skontaktuj się z nami!
534 300 043