Zgrupowanie - 2017

OBÓZ  SPORTOWY - SOLINA 2017NIEZBĘDNIK OBOZOWY 2017 - TUTAJ

prosimy poniżej przeczytać warunki zgłoszenia !!!

TERMIN: 16.08. – 24.08.2017

MIEJSCE:
SOLINA to
rozległy zbiornik zaporowy, zwany Jeziorem Solińskim, a niekiedy Bieszczadzkim Morzem. Powstał w wyniku wybudowania zapory i  spiętrzenia wód Sanu i Solinki. Nazwa jeziora pochodzi od miejscowości Solina położonej obecnie przy zaporze. Dawna wieś  Solina,  lokowana w połowie  XV w., leżąca u ujścia Sanu i Solinki już nie istnieje, pokryły ją wody jeziora. Solina to dziś modna i znana miejscowość turystyczna i wypoczynkowa, którą Jezioro Solińskie wzbogaca naturalnymi walorami turystycznymi oraz stwarza dodatkowe możliwości  do uprawiania żeglarstwa, kajakarstwa, wędkarstwa i innych sportów wodnych. 

ZAKWATEROWANIE:
Ośrodek WDW REWITA  Solina położony jest na opadającym ku Zalewowi Solińskiemu południowym stoku góry Jawor na półwyspie o powierzchni 50 ha. Pawilon wczasowy „Modrzew” - pokoje 3 os. z łazienkami. Na terenie Ośrodka: jadalnia, kawiarnia, sala widowiskowo – kinowa, zaplecze sportowe – kryta pływalnia 25 m  (6 torów), hala sportowa 33 m x 21 m, siłownia, korty tenisowe, boiska do gier  zespołowych, urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz, plac zabaw, przystań żeglarska.

CENA: 1320 PLN

OFERUJEMY:
- zakwaterowanie (8 noclegów)
- całodzienne wyżywienie
- suchy prowiant na drogę powrotną
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- zajęcia treningowe na krytej pływalni (rezerwacja torów)
- zajęcia w hali sportowej
- rejs statkiem po Zalewie Solińskim
- korzystanie ze sprzętu pływającego
- zwiedzanie Muzeum
Budownictwa Ludowego
- przejazd autokarem
- ubezpieczenie NNW

Zapisy do 30 kwietnia 2017 !!!!
Bardzo prosimy o przemyślane zapisy.   
    


ZAPRASZAMY :) 

Drodzy rodzice. Prosimy uważnie przeczytać warunki zgłoszenia.

Bardzo prosimy o przemyślane zapisy. Zgłoszenie zawodnika na zgrupowanie jest jednoznaczne z deklaracją dokonania płatności w poniższych terminach.
- zaliczka bezzwrotna 500 zł traktowana jako pierwsza rata przy zgłoszeniu zawodnika, płatna do 7 dni po wypełnienu formularza, jednak nie później niz do 30 kwietnia 2017.
- pozostała kwota do 30 czerwca 2017.

Wpłaty prosze dokonać na konto Klubu Pływackiego "SiKReT" Gliwice  - 82 1050 1298 1000 0022 9175 8395. W przelewie proszę wpisać: imię i nazwisko zawodnika, PESEL oraz dopisek "Zgrupowanie Pływackie".

Na początku kwietnia zostanie zamieszczona w zakładce "Dokumenty"  Karta Obozowa, którą po wypełnieniu będzie trzeba dostarczyć na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w połowie czerwca.

Prosimy o uważne wypełnienie poniższego zgłoszenia.
Zapraszamy :)

-