Zgrupowanie 2022

OBÓZ  SPORTOWY - SOLINA 2022 - prosimy poniżej przeczytać warunki zgłoszenia !!!<<<<< ZGŁOSZENIE ZAWODNIKA - PONIŻEJ >>>>>

<<<< NIEZBĘDNIK OBOZOWY - TUTAJ !!!  >>>>MIEJSCE:
SOLINA to 
rozległy zbiornik zaporowy, zwany Jeziorem Solińskim, a niekiedy Bieszczadzkim Morzem. Powstał w wyniku wybudowania zapory i  spiętrzenia wód Sanu i Solinki. Nazwa jeziora pochodzi od miejscowości Solina położonej obecnie przy zaporze. Dawna wieś  Solina,  lokowana w połowie  XV w., leżąca u ujścia Sanu i Solinki już nie istnieje, pokryły ją wody jeziora. Solina to dziś modna i znana miejscowość turystyczna i wypoczynkowa, którą Jezioro Solińskie wzbogaca naturalnymi walorami turystycznymi oraz stwarza dodatkowe możliwości  do uprawiania żeglarstwa, kajakarstwa, wędkarstwa i innych sportów wodnych.


TERMIN:
23.08.2022 - 30.08.2022        


ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek REWITA WDW Solina położony jest na opadającym ku Zalewowi Solińskiemu południowym stoku góry Jawor na półwyspie o powierzchni 50 ha. Pawilon wczasowy „Modrzew” - pokoje 3 os. z łazienkami. Na terenie Ośrodka: jadalnia, kawiarnia, sala widowiskowo – kinowa, zaplecze sportowe – kryta pływalnia 25 m  (6 torów), hala sportowa 33 m x 21 m, siłownia, korty tenisowe, boiska do gier  zespołowych, urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz, plac zabaw, przystań żeglarska.

CENA: 1640 zł

OFERUJEMY:

- zakwaterowanie (7 noclegów)
- całodzienne wyżywienie
- suchy prowiant na drogę powrotną
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- zajęcia treningowe na krytej pływalni
(rezerwacja torów)
- zajęcia w hali sportowej
- rejs statkiem po Zalewie Solińskim
- korzystanie ze sprzętu pływającego
- ubezpieczenie NNW

  
Bardzo prosimy o przemyślane zapisy.       

ZAPRASZAMY :)  

Drodzy rodzice. Prosimy uważnie przeczytać warunki zgłoszenia.

Bardzo prosimy o przemyślane zapisy. Zgłoszenie zawodnika na zgrupowanie jest jednoznaczne z deklaracją dokonania płatności w poniższych terminach.
- zaliczka bezzwrotna 600 zł traktowana jako pierwsza rata przy zgłoszeniu zawodnika, płatna do 7 dni po wypełnienu formularza,
- pozostała kwota do 30 czerwca 2022.


Wpłaty prosze dokonać na konto Klubu Pływackiego "SiKReT" Gliwice  - 09 1750 0012 0000 0000 3866 8118. W przelewie proszę wpisać: imię i nazwisko zawodnika oraz dopisek "Zgrupowanie Pływackie".

Po 20 czerwca 2022` zostanie zamieszczona w zakładce "Dokumenty"  Karta Obozowa, którą po wypełnieniu będzie trzeba dostarczyć na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sierpniu przed zgrupowaniem. Termin będzie wcześniej podany na klubowym FB.

Prosimy o uważne wypełnienie poniższego zgłoszenia.
Zapraszamy :)SiKReT Gliwice

Medale/Miejsca na podium
rok 2016
złoto (1 m.)214
srebrno (1 m.)176
brąz (1 m.)148
Przyjdź, zobacz
i trenuj
z najlepszymi!
Skontaktuj się z nami!
534 300 043