Co i jak robimy ??

 

Czym się zajmujemy ?? - Klub pływacki "SiKReT" Gliwice prowadzi zajęcia z doskonalenia techniki pływania dla dzieci od 7 roku życia oraz zajęcia treningowe mające charakter szkolenia sportowego przygotowujęcego zawodników do startu w zawodach klubowych okręgowych, ogólnopolskich i miedzynarodowych.
Co osiągnęliśmy ?? - Klub pływacki "SiKReT" Gliwice posiada licencje Polskiego Związku Pływackiego i jest zrzeszony w Śląskim Okręgowym Związku Pływackim. Zawodnicy klubu startują w zawodach miejskich, okręgowych, ogólnopolskich jak i miedzynarodowych. Zwodnicy klubu maja na swoim koncie medale Mistrzostw Polski, rekordy Polski w pływaniu oraz otrzymują powołania do kadry wojewódzkiej i kadry narodowej.
Kto prowadzi zajęcia ?? - Osoby prowadzące zajęcia treningowe to trenerzy z licencjami Polskiego Związku Pływackiego oraz instruktorzy nauki pływania z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Kadra klubu to ludzie z powołaniem, którzy realizują w klubie swoją pasję związaną z pływaniem.
Co oferujemy ?? - Bazą treningową Klubu Pływackiego "SiKReT" Gliwice jest Kryta Pływalnia "Olimpijczyk w Gliwicach. Do prowadzenia szkolenia sportowego klub posiada własny sprzęt treningowy który jest systematycznie uzupełniany, aparaturę do pomiarów wskaźników powysiłkowych, licencję na programy Meet Manager i Team Manager, prowadzi wideorejestrację i analizę techniki pływania ponad to klub współpracuje z Psychologiem Sportowym, Dietetykiem Sportowym, Centrum Fizjoterapii "Fizjofit"
Co organizujemy ?? - Od początku istnienia Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice zajmuje sie nie tylko prowadzeniem szkolenia pływackiego ale równiez organizacją zawodów pływackich. Wspólpracujemy ze Śląskim Okręgowym Związkiem Pływackim przy organizacji zawodów okręgowych oraz Polskim Zwiazkim Pływackim przy organizacji zawodów ogólnopolskich w tym rocznikowych Mistrzostw Polski w pływaniu. Klub organizuje też cykl miejskich zawodów wg własnego pomysłu opisane w zakładce "Zawody" : Gliwicką Lige Pływacką (GLiP), Zawody z cyklu "Bijemy Rekordy" oraz Gliwickie Rodzinne Zawody Pływackie.

SiKReT Gliwice

Medale/Miejsca na podium
rok 2016
złoto (1 m.)214
srebrno (1 m.)176
brąz (1 m.)148
Przyjdź, zobacz
i trenuj
z najlepszymi!
Skontaktuj się z nami!
534 300 043